YapıPAN SIP Panel Ev'in siz yatırımcılar, müteahhitler, hobi bahçesi kooperatifleri vb. için özel çözümleri ve fiyatlandırmaları bulunmaktadır. 

YapıPAN SIP Panel ile her türlü segmentteki toplu konut projeleriniz için çözümlerimiz;

- EKOLOJİK EVLER: SIP Panel evler en ekolojik ev tipidir. Sağlığa hiç bir zararı bulunmamakla birlikte tam aksine astım, kalp rahatsızlığı, romatizma vb. hastalıklara sahip insanların bu tip evlerde yaşaması önerilmektedir. Özellikle COVID-19 pandemi sürecinden sonra insanların ekolojik evlerde yaşama isteği bilinmektedir. Çünkü insan sağlığı, maliyet gibi unsurların da önüne geçmektedir. YapıPAN SIP Panelle evlerinize değer katarsınız, sağlığı ön planda tuttuğunuzu hissettirir ve aynı zamanda ısı yalıtımına katkıda bulunursunuz.

- VİLLALAR: Diyelim ki büyük bir arsanız var ve üzerinde toplu villa yaptırıp satmak istiyorsunuz. Fakat nasıl bir ev yaptıracağınızı henüz bilmiyorsunuz. Hem kaliteli olsun hem de diğer villalara göre ucuz olsun istiyorsanız toplu konut projelerinde mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Size özel fiyatlandırma yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yatırımcılar.jpg

- UCUZ TOPLU KONUT PROJELERİ: Artık SIP Panellerle ucuz toplu konut yapmanızda mümkün. YapıPAN SIP Panel'in buna bir çözümü var. YapıPAN Metal SIP Panel çözümüyle dünyanın en ucuz toplu konut projelerini yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen videomuzu seyredin: https://www.youtube.com/watch?v=LMo0vfIjZx0

- DİĞER TOPLU KONUT PROJELERİ: Lütfen irtibata geçiniz.